Meie testide valik

 

Foundation Medicine’i kvaliteetne genoomitestide valik võib muu hulgas aidata arstidel määrata vähipatsientidele individuaalset ravi mitmesuguste kasvajate korral.

FoundationOne testid võivad aidata viia onkoloogilise või hematoloogilise patsiendi raviplaani personaalsemaks muutmisele tänu täpsemale diagnoosile, prognoosi hindamisele ja ravivalikutele

Meil on suured kogemused nii sagedamini esinevate kui ka haruldaste kasvajatüüpide analüüsimisel. Vähi genoomitestide abil suudame tuvastada isegi keerukad geenimuutused ja anda sellega arstile kasutamiseks olulist lisainfot. Arendame oma teste pidevalt, et kaasata kliiniliselt olulised geenid. See võimaldab onkoloogil või hematoloogile saada analüüsitulemused personaalse ravi määramiseks, lähtudes uusimatest andmetest. Foundation Medicine’i kvaliteetne testide valik võib tervishoiutöötajatel aidata leida vähipatsientidele individuaalset ravi mitme eri vähitüübi korral.1–4

Kuidas saab genoomitesti teha?

Lisainfo meie genoomitesti valiku kohta:

Arutage kasvaja genoomse profiili koostamise vajadust oma onkoloogi või hematoloogiga.

Oluline on silmas pidada, et kuigi analüüs annab väärtuslikku infot patsiendi vähi kohta, ei pruugi selguda haiguse geneetiline põhjus või ei ole sellest infost kasu ravivõimaluste leidmisel.

Samuti ei pruugi soovituslik ravi olla Eestis kättesaadav või ootuspäraselt toimida, kuna vähi puhul on tegemist kompleksse haigusega, mida põhjustavad erinevad faktorid ja patsienditi on ravivastus varieeruv.

Eesti Haigekassa ei rahasta Foundation Medicine teste.

Eestis pakuvad neid teste:

1 FoundationOne®CDx Specifications and test overview, 2020. Leitav: https://www.foundationmedicine.com/test/foundationone-cdx (Accessed Detsember 2020)

2 FoundationOne®Liquid CDx Specifications and test overview, 2020. Leitav: https://www.foundationmedicine.com/test/foundationone-liquid-cdx (Accessed Detsember 2020)

3 FoundationOne®Heme Specifications and test overview, 2020. Leitav: https://www.foundationmedicine.com/test/foundationone-heme (Accessed Detsember 2020)

4 FoundationOne®Heme Technical Specifications, 2017. Leitav: www.foundationmedicine.com/genomic-testing/foundation-one-heme (Accessed Detsember 2020)

Roche on FMI testide ametlik edasimüüja väljaspool Ameerika Ühendriike.

Testid on mõeldud professionaalseks kasutamiseks.

Foundation Medicine testid on Euroopa Liidus registreeritud in vitro diagnostikameditsiiniseadmetena vastavalt Euroopa Parlamendi ja nõukogu direktiivile 98/79/EÜ.