Mis on Foundation Medicine?

Pärast vähidiagnoosi saamist tuleb patsiendil ja tema lähedastel elu justkui uuesti üles ehitada.

Roche & Foundation Medicine (logot)

Meil kõigil on ainulaadne geenipagas, milles toimuvad muutused võivad põhjustada vähki. Kuna iga vähk on sama erinev nagu sõrmejälg, peab ka vähiravi olema erinev. Usaldusväärne ja põhjalik Foundation Medicine’i geenianalüüsi teenus võib aidata teil leida parima võimaliku ravi.

Foundation Medicine geenitestid võimaldavad arstidel saada lisateavet konkreetse vähi bioloogia kohta, et teha informeeritud raviotsus ning patsientidel on kindlustunne, et nende ravivõimaluste otsimisel ei ole midagi tegemata jäänud.

Olles osa Roche’i korporatsioonist, on Foundation Medicine üks maailma suurimaid vähi geneetilise analüüsi teenuste pakkujaid ja geeniuuringute ettevõtteid. Roche’i kogemused kasvajate ravis ja Foundation Medicine’i tehnoloogia ühinevad meie väljaarendatud teenuses, mis põhineb pidevalt kasvaval üleilmsel andmebaasil, kuhu on kogutud juba rohkem kui 400 000 testitud patsiendi andmed. Mida rohkem geenidest teame, seda täpsemad on tulevikus meie tulemused täppisravi väljatöötamiseks. Roche ja Foundation Medicine teevad koostööd, et muuta täppisravi kättesaadavaks kõigile vähihaigetele üle kogu maailma.

Tõhusam teadus- ja arendustegevus toob tõenäoliselt kaasa paremaid ravitulemusi. Vähi geneetiline analüüs peaks tulevikus olema kogu ravi lähtepunkt ja arsti jaoks usaldatud otsustustugi.